İzmir Dikey Bahçe Sistemleri

İzmir Dikey Bahçe

Dünyada yaygın olan dikey bahçe sistemleri, artık ülkemizde de tercih ediliyor ve profesyonel bir şekilde uygulanıyor. Faydaları saymakla bitmeyen dikey bahçe sistemlerinin, uygulama alanları da oldukça geniş. Haliyle, medeniyete öncülük eden güzide şehirlerimizden İzmir’de de çok fazla kullanılıyor. Peyzaj düzenlemeleri ile dikkat çeken İzmir dikey bahçe sistemleri ve yaşayan duvarları ile de örnek alınıyor.

İzmir Dikey Bahçe Sistemleri Uygulamaları

Öncü Peyzaj firması olarak, İzmir ve Türkiye’nin her yerinde dikey bahçe uygulamaları yapıyoruz. Bu alanda uzmanlaşmış, eğitimli, deneyimli ve yaratıcı ekibimizle, yaşam alanlarınıza renk katıyoruz.

Avrupa ülkelerinde sıklıkla uygulanan dikey bahçe uygulamalarını titizlikle takip ediyor, yenilikler katarak ülkemizde ve İzmir’de de uyguluyoruz.

Özellikle son yıllarda sık kullandığımız dikey bahçeler, doğanın her tonunu barındıran İzmir’in her yerine renk katıyor ve birçok yerde de kullanılıyor.

İzmir Dikey BahçeBelediyelerce Yol Kenarlarında Yapılan Dikey Bahçe Uygulamaları

 İzmir’in doğal güzelliklerine renk katan dikey bahçeler şehrin her yerinde. Özellikle yol kenarlarında, kavşaklarda ve otoyollarda, farklı uygulamaları ile dikkat çekiyorlar.

Örneğin; Karşıyaka ilçesinin Anadolu Caddesi’nde uygulamasına başladığımız dikey bahçe sistemleri. Trafik stresini sürücüler için en aza indirmek, şehre yenilik ve düzen katmak için, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile bir projeye başladık. Yol boyunca uzanan beton duvarları, renkli ve yeşil bitkilerle donatacağımız bir alan oluşturduk.

İzmir’in tüm ilçelerinde, belediyelerle birlikte projeler geliştirmeye devam ediyoruz. Otoyolları, kavşakları, caddeleri ve belediyelere ait park ve bahçeleri, yaşayan bahçelerle daha yaşanabilir kılıyoruz. Böylece şehrin beton görünümünü en aza indiriyoruz.

 Konut Projeleri, İş Yerleri ve Özel Yaşam Alanları 

İzmir’de yapılan tüm konut projelerinde artık dikey bahçe sistemleri kullanılıyor.

Konut projelerinde istinat duvarları yerine uyguladığımız dikey bahçe sistemleri, tüm zarafetiyle ve çevreye sağladığı faydalarla dikkat çekiyor. Konut projelerinde binaların dışında, ortak yaşam alanlarında, bahçelerde ve birçok alanda, Öncü Peyzaj firması olarak dikey bahçe sistemlerimizi uyguluyoruz.

İş yerleri, plazalar ve ofisler de, çalışanların verimine ve motivasyonuna doğrudan etki ettiği için dikey bahçe sistemlerini tercih ediyorlar.

Dikey bahçelerin kullanım alanları hakkında fikir edinmek için, “Dikey Bahçe Uygulama Alanları” başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

 Öncü Peyzaj İzmir Dikey Bahçe Sistemleri

İzmir dikey bahçe sistemleri , İzmir dikey bahçe sistemleri fiyatları ve uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Facebook Twitter Instagram YouTube Pinterest